• Yhteystiedot

Varaa nyt

1. Valitse laji

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

syyskuu 2020

ma ti ke to pe la su
31. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
14. 15. 16. 17. 18. 19. 20.
21. 22. 23. 24. 25. 26. 27.
28. 29. 30. 1. 2. 3. 4.

VALMENNUSKESKUS

Asko Härkönen

Rehtori / Valmennuskeskuksen johtaja

+358 405 210 565

asko.harkonen@kisakallio.fi

Kari Seppänen

Valmennuspäällikkö

+358 440 608 228

kari.seppanen@kisakallio.fi

Pauliina Vastamäki

Taitovalmennuskeskuksen johtava asiantuntija

+358 40 456 0700

pauliina.vastamaki@kisakallio.fi

Sanni Seppälä

Asiantuntija (Taitovalmennus)

+358 44 700 2565

sanni.seppala@kisakallio.fi

Anne Rikala

Testauksen ja valmennuksen asiantuntija

+358 44 584 6519

anne.rikala@kisakallio.fi

Sini Forsblom

Yläkoululeirityksen koordinaattori

+358 44 746 7452

sini.forsblom@kisakallio.fi

Elena Kozharskaya

Asiantuntija (fyysinen- ja ravintovalmennus)

+358 45 7731 2044

elena.kozharskaya@kisakallio.fi

Jyri Lohikoski

Koripallon osaamiskeskuksen johtaja

+358 40 734 3694

jyri.lohikoski@kisakallio.fi

Ilkka Palviainen

Valmentaja, Koripallo

+358 40 739 6369

ilkka.palviainen@kisakallio.fi

Jaakko Horelli

Koulutuspäällikkö, Valmentaja (Käsipalloliitto)

+358 40 631 4154

jaakko.horelli@finnhandball.net

Johanna Ahlqvist

Joukkuevoimistelun kehittäjä

+358 44 779 0578

johanna.ahlqvist@kisakallio.fi

Veera Kainulainen

Valmennuksen kehittäjä (Joukkuevoimistelu ja Rytminen voimistelu)

+358 50 550 6544

veera.kainulainen@kisakallio.fi

Larisa Gryadunova

Valmentaja (Rytminen voimistelu)

+358 40 455 2853

larisa.gryadunova@kisakallio.fi

LIIKUNTA JA TERVEYS

Jani Jokinen

Liikunnanohjaaja (vt. Liikuntapalvelupäällikkö)

+358 44 779 0503

jani.jokinen@kisakallio.fi

Virpi Palmen

Terveysliikunnan asiantuntija, fysioterapeutti

+358 40 455 2852

virpi.palmen@kisakallio.fi

Mika Valavuori

Testauksen ja terveysliikunnan asiantuntija, liikunnanohjaaja

+358 40 456 0701

mika.valavuori@kisakallio.fi

Peetu Lepistö

Liikunnanohjaaja

+358 45 773 12045

peetu.lepistö@kisakallio.fi

AMMATILLINEN KOULUTUS

Pauliina Hyvönen

Apulaisrehtori, Tutkintovastaava/LPT

+358 44 771 6997

pauliina.hyvonen@kisakallio.fi

Saija Paulinow

Opintosihteeri

+358 40 456 0698

saija.paulinow@kisakallio.fi

Mari Heikkilä

Ammatillinen opettaja,Työssäoppimisen koordinaattori

+358 40 456 0690

mari.heikkila@kisakallio.fi

Jukka Hokka

Ammatillinen opettaja, Tutkintovastaava/VAT

+358 40 456 0691

jukka.hokka@kisakallio.fi

Sampo Hulkkonen

Ammatillinen opettaja

+358 44 734 0024

sampo.hulkkonen@kisakallio.fi

Heli Hämäläinen

Ammatillinen opettaja, Tutkintovastaava/LAT

+358 44 712 9418

heli.hamalainen@kisakallio.fi

Jari Moberg

Ammatillinen opettaja

+358 45 7731 3980

jari.moberg@kisakallio.fi

Pulmu Puonti

Valmentajakoulutuksen asiantuntija, tutkintovastaava/VeAT

+358 40 067 2500

pulmu.puonti@kisakallio.fi

Anne Rouvinen

Ammatillinen opettaja

+358 44 734 0023

anne.rouvinen@kisakallio.fi

Rebekka Ruokoranta

Ammatillinen opettaja

+358 44 765 6018

rebekka.ruokoranta@kisakallio.fi

Anni Tuomi

Ammatillinen opettaja

+358 40 455 2336

anni.tuomi@kisakallio.fi

Marja Katajavuori

Ammatillinen opettaja

+358 44 756 5414

marja.katajavuori@kisakallio.fi

Helena Piiroinen

Ammatillinen opettaja

+358 44 712 1536

helena.piiroinen@kisakallio.fi

Virpi Palmen

Terveysliikunnan asiantuntija

+358 40 455 2852

virpi.palmen@kisakallio.fi