• Yhteystiedot

Varaa nyt

1. Tarkenna

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

huhtikuu 2019

ma ti ke to pe la su
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
15. 16. 17. 18. 19. 20. 21.
22. 23. 24. 25. 26. 27. 28.
29. 30. 1. 2. 3. 4. 5.

VALMENNUSKESKUS

Asko Härkönen

Rehtori / Valmennuskeskuksen johtaja

+358 405 210 565

asko.harkonen@kisakallio.fi

Kari Seppänen

Valmennuspäällikkö

+358 440 608 228

kari.seppanen@kisakallio.fi

Aki-Matti Alanen

Johtava asiantuntija

+358 45 7731 2044

aki-matti.alanen@kisakallio.fi

Pauliina Vastamäki

Taitovalmennuskeskuksen johtava asiantuntija

+358 40 456 0700

pauliina.vastamaki@kisakallio.fi

Jussi-Pekka Kinnunen

Taitovalmennuskeskuksen asiantuntija

+358 50 557 7321

jussi-pekka.kinnunen@kisakallio.fi

Anne Rikala

Valmennuksen kehittäjä

+358 44 584 6519

anne.rikala@kisakallio.fi

Sini Forsblom

Yläkoululeirityksen koordinaattori

+358 44 746 7452

sini.forsblom@kisakallio.fi

Jyri Lohikoski

Koripallon osaamiskeskuksen johtaja

+358 40 734 3694

jyri.lohikoski@kisakallio.fi

Ilkka Palviainen

Valmentaja, Koripallo & Yläkoululeiritys

+358 40 739 6369

ilkka.palviainen@kisakallio.fi

Ken Sirenius

Päävalmentaja, Käsipallolukio & Yläkoululeiritys (Valmennuspäällikkö, Käsipalloliitto)

+358 40 674 6307

ken.sirenius@finnhandball.net

Jaakko Horelli

Valmentaja, Käsipallolukio & Yläkoululeiritys

+358 40 631 4154

jaakko.horelli@finnhandball.net

Veera Kainulainen

Valmennuksen kehittäjä (Joukkuevoimistelu ja Rytminen voimistelu)

+358 50 550 6544

veera.kainulainen@kisakallio.fi

Johanna Ahlqvist

Joukkuevoimistelun kehittäjä

+358 44 779 0578

johanna.ahlqvist@kisakallio.fi

Larisa Gryadunova

Valmentaja (Rytminen voimistelu)

+358 40 455 2853

larisa.gryadunova@kisakallio.fi

LIIKUNTA JA TERVEYS

Jani Jokinen

Liikunnanohjaaja (vt. Liikuntapalvelupäällikkö)

+358 44 779 0503

jani.jokinen@kisakallio.fi

Virpi Palmen

Terveysliikunnan asiantuntija, fysioterapeutti

+358 40 455 2852

virpi.palmen@kisakallio.fi

Mika Valavuori

Testauksen ja terveysliikunnan asiantuntija, liikunnanohjaaja

+358 40 456 0701

mika.valavuori@kisakallio.fi

Pekka Leinonen

Liikunnanohjaaja

+358 40 456 0699

pekka.leinonen@kisakallio.fi

Anna Ryynänen

Liikunnanohjaaja

+358 45 773 12041

anna.ryynanen@kisakallio.fi

Peetu Lepistö

Liikunnanohjaaja

+358 45 773 12045

peetu.lepistö@kisakallio.fi

AMMATILLINEN KOULUTUS

Pauliina Hyvönen

Apulaisrehtori, tutkintovastaava/LPT

+358447716997

pauliina.hyvonen@kisakallio.fi

Saija Paulinow

Opintosihteeri

+358404560698

saija.paulinow@kisakallio.fi

Mari Heikkilä

Työssäoppimisen koordinaattori

+358404560690

mari.heikkila@kisakallio.fi

Jukka Hokka

Liikunnanopettaja, tutkintovastaava/VAT

+358404560691

jukka.hokka@kisakallio.fi

Sampo Hulkkonen

Liikunnanopettaja, ammatillinen erityisopettaja

+358447340024

sampo.hulkkonen@kisakallio.fi

Heli Hämäläinen

Ammatillinen opettaja, tutkintovastaava/LAT

+358447129418

heli.hamalainen@kisakallio.fi

Kristiina Koskelo

Liikunnanopettaja  

+358404560696

kristiina.koskelo@kisakallio.fi

Jari Moberg

Liikunnanopettaja

+3584577313980

jari.moberg@kisakallio.fi

Pulmu Puonti

Valmentajakoulutuksen asiantuntija, tutkintovastaava/VeAT

+358400672500

pulmu.puonti@kisakallio.fi

Anne Rouvinen

Liikunnanopettaja

+358447340023

anne.rouvinen@kisakallio.fi

Rebekka Ruokoranta

Liikunnanopettaja

+358447656018

rebekka.ruokoranta@kisakallio.fi

Anni Tuomi

Liikunnanopettaja

+358404552336

anni.tuomi@kisakallio.fi

Marja Katajavuori

Liikunnanopettaja

+358447565414

marja.katajavuori@kisakallio.fi