• Yhteystiedot

Varaa nyt

1. Tarkenna

1. Valitse laji

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

Kuntokartoituspäivät

lokakuu 2017

ma ti ke to pe la su
25. 26. 27. 28. 29. 30. 1.
2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
16. 17. 18. 19. 20. 21. 22.
23. 24. 25. 26. 27. 28. 29.
Meikäläisen kuntokartoituspäivä
30. 31. 1. 2. 3. 4. 5.
X

Meikäläisen kuntokartoituspäivä

Aika
10:00
Alkaa
28.10.2017 10:00
Päättyy
28.10.2017
Meikäläisen kuntokartoitus sisältää testipaketin, josta saat monipuolisesti tietoa omasta terveydentilastaja suorituskyvystä. Kisakallion viihtyisä ja rauhallinen testaushuone, ajanmukainen testausvälineistö sekä ammattitaitoiset testaajat takaavat turvallisen ja laadukkaan testauspalvelun.
 
HUOM! Kuntokartoitusta1511 edeltävänä tai samana päivänä tehtävät varaukset, ole suoraan yhteydessä asiakaspalveluumme p. 019-31511
Varaa

Vastaanotto

Kisakallion Info palvelee ympäri vuoden

(019) 31511

asiakaspalvelu@kisakallio.fi

Palvelut

Anita Hellstén

Palvelujohtaja

+358405822682

anita.hellsten@kisakallio.fi

Marko Ruti

Olosuhdejohtaja

+358442846500

marko.ruti@kisakallio.fi

Jukka Pakarinen

Palvelupäällikkö, olosuhde

+358500482775

jukka.pakarinen@kisakallio.fi

Heidi Kuusela

Palvelupäällikkö, vastaanotto

+358404552849

heidi.kuusela@kisakallio.fi

Ravintola

Ukko-Pekka Louhivaara

Ravintolatoimen johtaja / Controller

+358 50 408 8030

ukko-pekka.louhivaara@kisakallio.fi

Sari Kaila

ravintolapäällikkö

+358 44 721 0015

sari.kaila@kisakallio.fi

Hallinto

Petri Tarkkanen

Toimitusjohtaja

+358408437300

petri.tarkkanen@kisakallio.fi

Janna Tirronen

Henkilöstöjohtaja

+0447129375

janna.tirronen@kisakallio.fi

Jarmo Alho

Talous- ja ostojohtaja

+358445125804

jarmo.alho@kisakallio.fi

Seija Koskinen

Taloussihteeri

+358447661494

seija.koskinen@kisakallio.fi

Terhi Takala

Taloussihteeri

+358404560697

terhi.takala@kisakallio.fi