• Yhteystiedot

Varaa nyt

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

Leirit ja lomat

joulukuu 2017

ma ti ke to pe la su
27. 28. 29. 30. 1. 2. 3.
4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
18. 19. 20. 21. 22. 23. 24.
25. 26. 27. 28. 29. 30. 31.
Katja Volkovan
X

Katja Volkovan

Alkaa
27.12.2017
Päättyy
28.12.2017

Vietä vuoden huikein voimisteluleiri Kisakalliossa!

Leirin ohjelmassa on mm. monipuolista perusvoimistelua ja välinetekniikkaa sekä oheisharjoittelua Kisakallion huippuolosuhteissa. Lisäksi leirillä pureudutaan Katjan johdolla mm. siihen, millaisia asioita nuorten voimistelijoiden pitää ottaa harjoittelussaan huomioon koulunkäynnin sekä omien unelmien rinnalla. Leiri on suunnattu 10–14-vuotiaille rytmisen voimistelijoille. 

Varaa leiripaikka vaikka joulupukin konttiin perheenne voimistelijalle! 

Leirin hinta: 120 €/henkilö, sisältäen majoituksen täysihoidolla, valmennuksen ja yövalvonnan.

Katso Leiriesite TÄSTÄ

Lisätietoja >> Varaa

Vastaanotto

Kisakallion Info palvelee ympäri vuoden

(019) 31511

asiakaspalvelu@kisakallio.fi

Palvelut

Anita Hellstén

Palvelujohtaja

+358405822682

anita.hellsten@kisakallio.fi

Marko Ruti

Olosuhdejohtaja

+358442846500

marko.ruti@kisakallio.fi

Jukka Pakarinen

Palvelupäällikkö, olosuhde

+358500482775

jukka.pakarinen@kisakallio.fi

Heidi Kuusela

Palvelupäällikkö, vastaanotto

+358404552849

heidi.kuusela@kisakallio.fi

Ravintola

Ukko-Pekka Louhivaara

Ravintolatoimen johtaja / Controller

+358 50 408 8030

ukko-pekka.louhivaara@kisakallio.fi

Sari Kaila

ravintolapäällikkö

+358 44 721 0015

sari.kaila@kisakallio.fi

Hallinto

Petri Tarkkanen

Toimitusjohtaja

+358408437300

petri.tarkkanen@kisakallio.fi

Janna Tirronen

Henkilöstöjohtaja

+0447129375

janna.tirronen@kisakallio.fi

Jarmo Alho

Talous- ja ostojohtaja

+358445125804

jarmo.alho@kisakallio.fi

Seija Koskinen

Taloussihteeri

+358447661494

seija.koskinen@kisakallio.fi

Terhi Takala

Taloussihteeri

+358404560697

terhi.takala@kisakallio.fi