• Yhteystiedot

Varaa nyt

1. Valitse laji

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

Leirit ja lomat

syyskuu 2020

ma ti ke to pe la su
31. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
14. 15. 16. 17. 18. 19. 20.
21. 22. 23. 24. 25. 26. 27.
Lentopallo minimaajoukkueleiri 26.-27.9.
28. 29. 30. 1. 2. 3. 4.
X

Lentopallo minimaajoukkueleiri 26.-27.9.

Alkaa
26.9.2020
Päättyy
27.9.2020

Alkuperäisen minimaajoukkue -konseptin viimeinen Kisakalliossa pidettävä leiri leireillään 26.-27.9.2020.

Tervetuloa huippuvalmennukseen sekä Kisakallion erinomaisiin olosuhteisiin!

Yhden vuorokauden leiripaketti 78€ per lapsi sisältää leirin ohjelman ja majoituksen ruokailuilla.

 

Varaa

Vastaanotto

Kisakallion Info palvelee ympäri vuoden

(019) 31511

asiakaspalvelu@kisakallio.fi

Palvelut

Anita Hellstén

Palvelujohtaja

+358405822682

anita.hellsten@kisakallio.fi

Marko Ruti

Olosuhdejohtaja

+358442846500

marko.ruti@kisakallio.fi

Jukka Pakarinen

Palvelupäällikkö, olosuhde

+358500482775

jukka.pakarinen@kisakallio.fi

Heidi Kuusela

Palvelupäällikkö, vastaanotto

+358404552849

heidi.kuusela@kisakallio.fi

Maj-Lis Järvinen

Palvelupäällikkö, siivous

+358445846521

maj-lis.jarvinen@kisakallio.fi

Ravintola

Ravintolan Vuoropäällikkö

+358 50 5296514

raposti@kisakallio.fi

 

 

Ukko-Pekka Louhivaara

Ravintolatoimen johtaja/Controller

+358 50 408 8030

ukko-pekka.louhivaara@kisakallio.fi

Sari Kaila

Ravintolapäällikkö

+358 44 721 0015

sari.kaila@kisakallio.fi

Hallinto

Petri Tarkkanen

Toimitusjohtaja

+358408437300

petri.tarkkanen@kisakallio.fi

Janna Tirronen

Henkilöstöjohtaja

+044 712 9375

janna.tirronen@kisakallio.fi

Maija Hjelt

Talousjohtaja

+358 40 740 7008

maija.hjelt@kisakallio.fi

Seija Koskinen

Taloussihteeri - Kisakalliosäätiö

+358 44 766 1494

seija.koskinen@kisakallio.fi

Terhi Takala

Taloussihteeri - Kisakallion Syke ja Kisakallion Kampus

+358 40 456 0697

terhi.takala@kisakallio.fi

Katariina Raitio

Myyntilaskutus ja Myyntireskontra

+358 44 734 0026

katariina.raitio@kisakallio.fi

Digi

Irina Keinänen

Digitalisaatio Asiantuntija

+358400633989

irina.keinanen@kisakallio.fi

Antti Jokinen

Digipedagoginen Asiantuntija

+358404560695

antti.jokinen@kisakallio.fi

Teppo Louhenkilpi

ICT-Asiantuntija

+358447206881

teppo.louhenkilpi@kisakallio.fi

Joonas Finér

Digituottaja

+358407183710

joonas.finer@kisakallio.fi