• Yhteystiedot

Varaa nyt

1. Tarkenna

1. Valitse laji

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

Kuntokartoituspäivät

lokakuu 2017

ma ti ke to pe la su
25. 26. 27. 28. 29. 30. 1.
2. 3. 4. 5. 6. 7. 8.
9. 10. 11. 12. 13. 14. 15.
16. 17. 18. 19. 20. 21. 22.
23. 24. 25. 26. 27. 28. 29.
Meikäläisen kuntokartoituspäivä
30. 31. 1. 2. 3. 4. 5.
X

Meikäläisen kuntokartoituspäivä

Aika
10:00
Alkaa
28.10.2017 10:00
Päättyy
28.10.2017
Meikäläisen kuntokartoitus sisältää testipaketin, josta saat monipuolisesti tietoa omasta terveydentilastaja suorituskyvystä. Kisakallion viihtyisä ja rauhallinen testaushuone, ajanmukainen testausvälineistö sekä ammattitaitoiset testaajat takaavat turvallisen ja laadukkaan testauspalvelun.
 
HUOM! Kuntokartoitusta1511 edeltävänä tai samana päivänä tehtävät varaukset, ole suoraan yhteydessä asiakaspalveluumme p. 019-31511
Varaa

Urheilu- ja valmennuskeskus

Lauri Ikävalko

Myyntijohtaja

+358445628549

lauri.ikavalko@kisakallio.fi

Jukka Kataja

Avainasiakasvastaava

+358447778936

jukka.kataja@kisakallio.fi

Tiina Vuori

Avainasiakasvastaava

+358404552851

tiina.vuori@kisakallio.fi

Jenni Korhonen

Avainasiakasvastaava

+358445849122

jenni.korhonen@kisakallio.fi

Elina Kaukojärvi

Avainasiakasvastaava

+358445846518

elina.kaukojarvi@kisakallio.fi

VAPAA-AJAN LEIRIT JA LOMAT

Sami Sormunen

Liikuntapalvelupäällikkö

+358445846514

sami.sormunen@kisakallio.fi

YRITYKSET JA TAPAHTUMAT

Jaana Ihatsu

Avainasiakasvastaava

+358404560694

jaana.ihatsu@kisakallio.fi

Niina Virtanen

Avainasiakasvastaava

+3584577312043

niina.virtanen@kisakallio.fi

Pia Hoffren

Avainasiakasvastaava

+3584577310734

pia.hoffren@kisakallio.fi

MARKKINOINTI

Harri Hollo

Markkinointi- ja kehitysjohtaja

+358407440900

harri.hollo@kisakallio.fi

Irina Keinänen

Markkinointipäällikkö

+358400633989

irina.keinanen@kisakallio.fi

Milja Viljamaa

AD, valokuvaaja

+358407009666

milja.viljamaa@kisakallio.fi