• Yhteystiedot

Varaa nyt

1. Tarkenna

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

kesäkuu 2019

ma ti ke to pe la su
27. 28. 29. 30. 31. 1. 2.
3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
10. 11. 12. 13. 14. 15. 16.
17. 18. 19. 20. 21. 22. 23.
24. 25. 26. 27. 28. 29. 30.

Urheilu- ja valmennuskeskus

Lauri Ikävalko

Myyntijohtaja

+358445628549

lauri.ikavalko@kisakallio.fi

Jukka Kataja

Myyntipäällikkö

+358447778936

jukka.kataja@kisakallio.fi

Markus Lassila

Avainasiakaspäällikkö - Yritykset & jäälajit

+358 44 584 6518

markus.lassila@kisakallio.fi

Tiina Vuori

Avainasiakasvastaava - Voimistelu, Ammunta & Kamppailulajit

+358404552851

tiina.vuori@kisakallio.fi

Jenni Korhonen (Äitiyslomalla)

Avainasiakasvastaava - Jäälajit

+358445849122

jenni.korhonen@kisakallio.fi

Juha-Matti Kaminen

Avainasiakasvastaava - Koripallo, Käsipallo & Lentopallo

+358404102285

juha-matti.kaminen@kisakallio.fi

Virpi Palmen

Terveysliikunnan asiantuntija - Suunnistus

+358 40 455 2852

virpi.palmen@kisakallio.fi

VAPAA-AJAN LEIRIT JA LOMAT

Virpi Palmen

Terveysliikunnan asiantuntija - Seniorit ja perheet

+358 40 455 2852

virpi.palmen@kisakallio.fi

YRITYKSET JA TAPAHTUMAT

Jaana Ihatsu

Avainasiakasvastaava

+358 40 4560 694

jaana.ihatsu@kisakallio.fi

Markus Lassila

Avainasiakaspäällikkö

+358 44 584 6518

markus.lassila@kisakallio.fi

Erika Marjamäki

Tapahtumakoordinaattori

+358 44 7740 844

events@kisakallio.fi

MARKKINOINTI

Harri Hollo

Markkinointi- ja kehitysjohtaja

+358407440900

harri.hollo@kisakallio.fi

Jyrki Paajanen

Markkinointipäällikkö

+358 44 747 5583

jyrki.paajanen@kisakallio.fi