• Yhteystiedot

    Kisakallion Yläkoululeiritys

Varaa nyt

1. Tarkenna

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

huhtikuu 2019

ma ti ke to pe la su
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
8. 9. 10. 11. 12. 13. 14.
15. 16. 17. 18. 19. 20. 21.
22. 23. 24. 25. 26. 27. 28.
29. 30. 1. 2. 3. 4. 5.

2019-2020

Yhteyshenkilöt

LEIRITYKSEN ORGANISAATIO 2019-2020

Yläkoululeirityksen koordinaattori
Sini Forsblom
puh 044 746 7452
sini.forsblom@kisakallio.fi

Valmennuspäällikkö
Kari Seppänen
puh. +358 44 0608 228
kari.seppanen@kisakallio.fi

Kisakallion urheiluopisto
Kisakalliontie 284
FI-08360 Lohja
puh. +358 19 511
asiakaspalvelu@kisakallio.fi 

lajiVALMENTAJAT jA ASIANTUNTIJAT

Joukkuevoimistelu / Rytminen voimistelu
Vastuuhenkilö Veera Kainulainen
puh. 050 5506 544
veera.kainulainen@voimistelu.fi

Käsipallo
Vastuuhenkilö Ken Sirenius
puh. 040 674 6307
ken.sirenius@finnhandball.net

Valmentaja Jaakko Horelli
puh. 040 631 4154
jaakko.horelli@innhandball.net

Koripallo
Vastuuhenkilö Ilkka Palviainen
puh. 040 739 6369
ilkka.palviainen@basket.fi

Suunnistus
Vastuuhenkilö Katri Lindeqvist
puh. 044 323 6657
katri.lindeqvist@suunnistusliitto.fi

Valmentaja Elina Lammi
puh. 050 463 6209
elinamarialammi@gmail.com

Valmentaja Arttu Syrjäläinen
puh. 045 110 5433
arttu.syrjalainen@hotmail.com

Valmentaja Otto Loukkalahti
puh. 044 518 6611
otto.j.loukkalahti@student.jyu.fi 

Lentopallo
Vastuuhenkilö Marko Siivonen
puh. 044 040 9838
marko.siivonen@spinacor.com

Valmentaja Toni Vahela
puh. 040 748 1483
toni.vahela@lentopalloliitto.fi

Valmentaja Virginie De Carne
puh. 044 971 8452
virginie.decarne1@gmail.com

Ringette
Vastuuhenkilö Matti Virtanen
puh. 040 740 5750
matti.virtanen@skrl.fi

Taekwondo
Vastuuhenkilö Laura Ojanen
puh. 0400 519 531
laura.ojanen@taekwondo.fi

Ampumaurheilu
Vastuuhenkilö Timo Rautio
puh. 040 820 2300
timo.rautio@ampumaurheiluliitto.fi

Valmentaja Marko Tanskanen
puh. 050 413 5677
marko.j.tanskanen@gmail.com

Purjehdus
Vastuuhenkilö Laura Santala
puh 040 821 2604
laura.santala@spv.fi

Valmentaja Vili Kaijansinkko
puh. 0500 175 505
vili.kaijansinkko@spv.fi

BMX / Pyöräily
Vastuuhenkilö Katariina Laakkonen
puh. 050 448 5437
katariina.laakkonen@pyoraily.fi 

 

Tyttökiekko

Fysiikkavalmennus

Fysioterapeutti

Psyykkinen valmennus

Ravintovalmennus