• Yhteyshenkilöt

    Kisakalliossa ja liitoissa

Varaa nyt

1. Valitse laji

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

elokuu 2017

ma ti ke to pe la su
31. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
14. 15. 16. 17. 18. 19. 20.
21. 22. 23. 24. 25. 26. 27.
28. 29. 30. 31. 1. 2. 3.

2017-2018

yhteystiedot

LEIRITYKSEN ORGANISAATIO

Yläkoululeirityksen johtaja

Kari Seppänen
puh. +358 44 0608 228
kari.seppanen@kisakallio.fi

Urheiluopiston koordinaattori (majoitus, tilavaraukset, laskutus, yms.)

Jukka Kataja
puh. +358 44 7778 936
jukka.kataja@kisakallio.fi 

Koulu- ja opiskeluasioiden koordinaattori

Sampo Hulkkonen
puh. +358 40 5513 489
sampo.hulkkonen@kisakallio.fi  

Kisakallion urheiluopisto

Kisakalliontie 284
FI-08360 Lohja
puh. +358 19 511
asiakaspalvelu@kisakallio.fi 

lajiVALMENTAJAT jA ASIANTUNTIJAT

Joukkuevoimistelu

Veera Kainulainen (vastuuvalmentaja)
Laura Launis (Isku AGG Idra)
Virve Arjanne (Gloria jr.)
Marianne Korjus (Freyat jr.)
Hanna Niemi (Verla 1 & 2)

Käsipallo
Ken Sirenius puh. 040 674 6307, ken.sirenius@finnhandball.net
Jaakko Horelli, puh. 040 631 4154, jaakko.horelli@finnhandball.net
Thomas Mecklin, puh. 040 557 5512, mecca.mecklin@gmail.com
Vanja Radic, puh. 0400 321 228, vanjavita@gmail.com
Sam Kilhstedt, puh. 040 827 9260, grifkhandboll.juniorchef@gmail.com
Karl martin Byman, puh. 00 479 134 4483, mx.byman@gmail.com

Koripallo
Ilkka Palviainen, puh. 040 739 6369, ilkka.palviainen@basket.fi
Masa Kaminen, puh. 040 410 2285, masakaminen@hotmail.com  

Suunnistus
Elina Lammi, puh. 050 463 6209, elinamarialammi@gmail.com
Arttu Syrjäläinen, puh. 045 110 5433,
arttu.syrjalainen@hotmail.com
Otto Loukkalahti, puh. 044 518 6611,
otto.j.loukkalahti@student.jyu.fi
Anssi Vesanto, puh. 045 638 9950,
anssi.vesanto@gmail.com

Lentopallo
Virginie De Carne, puh. 044 928 4125, virginie.decarne1@gamil.com  
Jouko Lindberg, puh. 040 821 5363, jokkelindberg@gmail.com

GrIFK – jääkiekko
Tuomas Valosaari, puh. 045 679 0048, tuomas.valossaari@grifk.fi
Niklas Ekblad, C -02, puh. 045 131 4428, nikke.ekblad@gmail.com
Joni Salovaara, C -03, puh. 050 444 9991, jonisalovaara@hotmail.com
Mika Kortene, D -04, puh. 0407237226, mika.kortene@gmail.com

Harjun Kiekko – jääkiekko
Petri Manninen, C -02, puh. 0400 340 634, manninen.petri@live.com
Juhani Suominen, C -03, puh. 040 193 3333, juhanisuominen70@gmail.com
Jani Jokinen, D -04, puh. 041 535 5125, jokkejokinen@hotmail.com
Panu Heinistö, puh. 0400 211 011,
panu.heinisto@harjunkiekko.fi  
Petri Pulkkinen, puh. 0400 800 146, petri.pulkkinen@harjunkiekko.fi

Ringette
Matti Virtanen, puh. 040 740 5750, matti.virtanen@skrl.fi
Sini Forsblom, puh. 050 324 6981, siniforsblom@outlook.com 
Anu Pitkänen, puh. 050 375 9223, pitkanen.anu@outlook.com

Taekwondo
Olli Siltanen, puh. 040 822 7880, olli_siltanen@hotmail.com

Fysiikkavalmennus
Tomi Heinänen, puh. 0500 799 071, tomppa.heinanen@gmail.com
Peetu Lepistö, puh. , peetu.lepisto@kisakallio.fi

Psyykkinen valmennus
Tatja Holm, puh. 050 412 6432, tatja.holm@sportfocus.fi
Paula Arajärvi, puh. 050 910 5635, paula.arajarvi@sportfocus.fi
Paula Thesleff, puh. puh. 050 341 0515, paula.thesleff@sportfocus.fi
Laura Koivusalo, puh. 040 835 2890, laura.koivusalo@sportfocus.fi

Ravintovalmennus
Sampo Hulkkonen, puh. 040 551 3489, sampo.hulkkonen@kisakallio.fi