• Yhteyshenkilöt

    Kisakalliossa ja liitoissa

Varaa nyt

1. Tarkenna

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

Leirit ja lomat

kesäkuu 2018

ma ti ke to pe la su
28. 29. 30. 31. 1. 2. 3.
4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
18. 19. 20. 21. 22. 23. 24.
Tyttöjen GHC-leirit
25. 26. 27. 28. 29. 30. 1.
X

Tyttöjen GHC-leirit

Alkaa
18.6.2018
Päättyy
20.6.2018
Hinta
255€

Tyttöjen GHC-leirit
Kisakalliolla Kesä 2018


GHC-leiri ja GHG-leiri maalivahdeille
F- D- juniorit 

Tervetuloa aloittelevat kuin kokeneemmatkin tyttökiekkoilijat!

Lataa esite (jpg)

 

Lisätiedot: 
Tuula Puputti
Tyttökiekon kehittäjä, Suomen Jääkiekkoliitto
tuula.puputti@finhockey.fi
040 5429 540

 

Varaa

2017-2018

yhteystiedot

LEIRITYKSEN ORGANISAATIO 2017-2018

Yläkoululeirityksen koordinaattori
Sini Forsblom
puh 044 746 7452
sini.forsblom@kisakallio.fi

Urheiluopiston koordinaattori (majoitus, tilavaraukset, laskutus, yms.)
Jukka Kataja
puh. +358 44 7778 936
jukka.kataja@kisakallio.fi 

Valmennuspäällikkö
Kari Seppänen
puh. +358 44 0608 228
kari.seppanen@kisakallio.fi

Kisakallion urheiluopisto
Kisakalliontie 284
FI-08360 Lohja
puh. +358 19 511
asiakaspalvelu@kisakallio.fi 

lajiVALMENTAJAT jA ASIANTUNTIJAT

PÄIVITETÄÄN KESÄN 2018 AIKANA...

Joukkuevoimistelu / Rytminen voimistelu
Veera Kainulainen, vastuuvalmentaja, puh. 050 5506 544, veera.kainulainen@voimistelu.fi

Käsipallo
Ken Sirenius puh. 040 674 6307, ken.sirenius@finnhandball.net
Jaakko Horelli, puh. 040 631 4154, jaakko.horelli@finnhandball.net

Koripallo
Ilkka Palviainen, puh. 040 739 6369, ilkka.palviainen@basket.fi

Suunnistus
Elina Lammi, puh. 050 463 6209, elinamarialammi@gmail.com
Arttu Syrjäläinen, puh. 045 110 5433,
arttu.syrjalainen@hotmail.com
Otto Loukkalahti, puh. 044 518 6611,
otto.j.loukkalahti@student.jyu.fi 

Lentopallo
Toni Vahela, puh. 040 748 1483, toni.vahela@gmail.com

GrIFK – jääkiekko
Tuomas Valosaari, puh. 045 679 0048, tuomas.valossaari@grifk.fi
Mika Kortene, D -04, puh. 0407237226, mika.kortene@gmail.com

Harjun Kiekko – jääkiekko
Panu Heinistö, puh. 0400 211 011, panu.heinisto@harjunkiekko.fi  
Jani Jokinen, -04, puh. 041 535 5125, jokkejokinen@hotmail.com 
Henri Etelämäki, -05, puh. 050 3778 766, henri.etelamaki@dnainternet.net

Ringette
Matti Virtanen, puh. 040 740 5750, matti.virtanen@skrl.fi
Anu Pitkänen, puh. 050 375 9223, pitkanen.anu@outlook.com

Taekwondo
Laura Ojanen, puh. 0400 519 531, laura.ojanen@taekwondo.fi

Ampumaurheilu
Timo Rautio, puh. 040 820 2300, timo.rautio@ampumaurheiluliitto.fi
Marko Tanskanen, puh. 050 413 5677, marko.j.tanskanen@gmail.com
Timo McKeown, puh. 050 382 7894, timo.mckeown@ampumaurheiluliitto.fi

Purjehdus
Vili Kaijansinkko, puh. 0500 175 505, vili.kaijansinkko@spv.fi
Mika Hollo, puh. 0440 888 440, mika.hollo@spv.fi

Yleisvalmennusryhmä
Kari Seppänen, puh. 0440 608 228, kari.seppanen@kisakallio.fi

Fysiikkavalmennus

Psyykkinen valmennus

Ravintovalmennus