• Yhteystiedot

    Kisakallion Yläkoululeiritys

Varaa nyt

1. Tarkenna

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

Leirit ja lomat

huhtikuu 2020

ma ti ke to pe la su
30. 31. 1. 2. 3. 4. 5.
6. 7. 8. 9. 10. 11. 12.
13. 14. 15. 16. 17. 18. 19.
20. 21. 22. 23. 24. 25. 26.
27. 28. 29. 30. 1. 2. 3.
Paytrail palautukset
X

Paytrail palautukset

Alkaa
1.5.2020
Päättyy
31.5.2020

Paytrail palautukset

Varaa

2020-2021

Yhteyshenkilöt

HUOMIO!

Kevään aikana Yläkoululeiritykseen liittyviin tiedusteluihin vastaa pääosin lajien vastuuhenkilöt.

Kisakallion Urheiluopistoa koskeviin tiedusteluihin vastaa toistaiseksi

Asko Härkönen, Valmennuskeskuksen johtaja
asko.harkonen@kisakallio.fi
puh. 040 521 0565.

LEIRITYKSEN ORGANISAATIO 2020-2021

Yläkoululeirityksen koordinaattori
Sini Forsblom
puh 044 746 7452
sini.forsblom@kisakallio.fi

Valmennuspäällikkö
Kari Seppänen
puh. +358 44 0608 228
kari.seppanen@kisakallio.fi

Kisakallion urheiluopisto
Kaarina Karin tie 4
08360 Lohja
puh. +358 19 511
asiakaspalvelu@kisakallio.fi 

asiantuntijatiimi

Fysiikkavalmennus

Vastuuhenkilö

Fysioterapeutti

Vastuuhenkilö

Psyykkinen valmennus

Vastuuhenkilö

Ravintovalmennus

Vastuuhenkilö

Kouluasiat

Vastuuhenkilö

lajiVALMENnus

Joukkuevoimistelu / Rytminen voimistelu
Vastuuhenkilö Veera Kainulainen
puh. 050 5506 544
veera.kainulainen@voimistelu.fi

Koripallo
Vastuuhenkilö ja valmentaja Ilkka Palviainen
puh. 040 739 6369
ilkka.palviainen@basket.fi

Käsipallo
Vastuuhenkilö Jaakko Horelli
puh. 040 631 4154
jaakko.horelli@finnhandball.net

Suunnistus
Vastuuhenkilö Petteri Kähäri
puh. 050 564 2493
petteri.kahari@suunnistusliitto.fi

Melonta
Vastuuhenkilö + valmentaja Jonas Saelens
puh. 044 988 7122
jonas.saelens@smsl.fi

Lentopallo
Vastuuhenkilö
*päivitetään

Beach Volley
Vastuuhenkilö Toni Vahela
puh. 040 748 1483
toni.vahela@lentopalloliitto.fi

Ringette
Vastuuhenkilö Matti Virtanen
puh. 040 740 5750
matti.virtanen@skrl.fi
 

Purjehdus
Vastuuhenkilö + valmentaja Laura Santala
puh 040 821 2604
laura.santala@spv.fi

Jääkiekko
Vastuuhenkilö Tuula Puputti
puh. 040 542 9540
tuula.puputti@finhockey.fi 

Alppihiihto
Vastuuhenkilö Tommi Viirret
puh. +358 400 240 440
tommi.viirret@skisport.fi