• Opiskelijan sivut

    tärkeitä ohjeita

Varaa nyt

1. Tarkenna

1. Ota yhteyttä

3. Jalkapallokentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Haluamme varmistua että tekonurmikentän kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jalkapallokentän varaukset ja tiedustelut:

Elina Kaukojärvi, avainasiakasvastaava

+358445846518

1. Ota yhteyttä

3. Padel-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Padel-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

3. Tennis-kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Tennis-kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Ota yhteyttä

Jäähallin varaaminen onnistuu vain puhelimitse,
koska haluamme varmistua että halli on miehitetty ja kaikki palvelut (alkuverryttelytilat, pukukopit, lajisi vaatima kalusto) ovat käytössäsi.

Jäähallin varaukset ja tiedustelut:

Jenni Korhonen, avainasiakasvastaava

+358 44 584 9122

1. Ota yhteyttä

3. Beach volley -kentän varaaminen onnistuu vain puhelimitse. Ole reippaasti yhteydessä asiakaspalveluumme, niin katsotaan ensimmäinen sinulle sopiva vapaa aika!

Beach volley -kentän varaukset ja tiedustelut:

Kisakallion vastaanotto

(019) 31511

1. Valitse saapumispäivä

Valittuna:
Valitse saapumispäivä
Hakutuloksia (0 kpl)
Vapaana
Valittuna
<< Uusi haku

Tapahtumakalenteri

Tapahtumatyypit

Voit suodattaa tapahtumia valitsemalla yhden tai useamman tapahtumatyypin. Saat lisätietoa tapahtumasta klikkaamalla sitä kalenterissa.

Leirit ja lomat

kesäkuu 2018

ma ti ke to pe la su
28. 29. 30. 31. 1. 2. 3.
4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
11. 12. 13. 14. 15. 16. 17.
18. 19. 20. 21. 22. 23. 24.
Tyttöjen GHC-leirit
25. 26. 27. 28. 29. 30. 1.
X

Tyttöjen GHC-leirit

Alkaa
18.6.2018
Päättyy
20.6.2018
Hinta
255€

Tyttöjen GHC-leirit
Kisakalliolla Kesä 2018


GHC-leiri ja GHG-leiri maalivahdeille
F- D- juniorit 

Tervetuloa aloittelevat kuin kokeneemmatkin tyttökiekkoilijat!

Lataa esite (jpg)

 

Lisätiedot: 
Tuula Puputti
Tyttökiekon kehittäjä, Suomen Jääkiekkoliitto
tuula.puputti@finhockey.fi
040 5429 540

 

Varaa

Opiskelijan sivut

Kisakallion Opiskelijan sivuille on koottu tärkeitä ohjeita opiskeluun ja asumiseen liittyvistä käytännöistä.

Täältä löydät myös tutkintojen perusteet ja opetussuunnitelmat sekä hyödyllisiä linkkejä.

Linkki Opiskelijan sivuille

AMMATILLINEN KOULUTUS

Pauliina Hyvönen

Apulaisrehtori

+358447716997

pauliina.hyvonen@kisakallio.fi

Saija Paulinow

Opintosihteeri

+358404560698

saija.paulinow@kisakallio.fi

Taina Avo

Liikunnanopettaja

+358447129418

taina.avo@kisakallio.fi

Mari Heikkilä

Työssäoppimisen koordinaattori, tutkintovastaava/LAT

+358404560690

mari.heikkila@kisakallio.fi

Jukka Hokka

Liikunnanopettaja, tutkintovastaava/VAT

+358404560691

jukka.hokka@kisakallio.fi

Antti Jokinen

Liikunnanopettaja

+358404560695

antti.jokinen@kisakallio.fi

Kristiina Koskelo

Liikunnanopettaja  

+358404560696

kristiina.koskelo@kisakallio.fi

Jari Moberg

Liikunnanopettaja

+3584577313980

jari.moberg@kisakallio.fi

Anni Tuomi

Liikunnanopettaja

+358404552336

anni.tuomi@kisakallio.fi

Pulmu Puonti

Valmentajakoulutuksen asiantuntija

+358400672500

pulmu.puonti@kisakallio.fi

Rebekka Ruokoranta

Liikunnanopettaja

+358447656018

rebekka.ruokoranta@kisakallio.fi

Pauliina Vastamäki

Liikunnanopettaja, tutkintovastaava/LPT oppis

+358404560700

pauliina.vastamaki@kisakallio.fi

Toni Turu

Liikunnanopettaja

+358445494214

toni.turu@kisakallio.fi